top of page
shutterstock_699011641.jpg

Kodėl mes?

Dėmesys kiekvienam klientui

Mums svarbus kiekvienas mūsų klientas. Jei atstovaujate verslą ir norite padidinti pasaulinį savo rinkodaros kampanijos efektyvumą – lokalizuokite savo interneto svetainę ir pritaikykite ją tikslinei rinkai, peržiūrėkite anksčiau išverstą medžiagą ar net pagerinkite savo įmonės matomumą pasitelkdami SEO. Padėsime visa tai įgyvendinti ir netgi gerokai viršyti jūsų verslo tikslus.

Reprezentacija

Jei organizuojate vertimo raštu paslaugas renginiams, verčiate įmonės dokumentus ar interneto svetainę – kartu su jumis įvertinsime konkrečius jūsų poreikius ir pateiksime geriausiai jums tinkančius sprendimus. 

Viešajai erdvei pritaikyti sprendimai

Jei esate vertimo raštu arba žodžiu paslaugų ieškantis privatus asmuo ir norite skelbti savo pranešimą prekyboje, spaudoje ar kitose medijos priemonėse – esame pasirengę jums pagelbėti. Nesvarbu, koks būtų jūsų projektas, mūsų standartai išlieka tokie patys, o kokybės bei kainos sprendimai pritaikyti kiekvieno kliento poreikiams individualiai.

Pagalba juridiniais klausimais

Ar jums reikalingi dokumentai su juridiniu arba notariniu tvirtinimu teikti valstybinėms įstaigoms, bankams, teisininkams? O gal reikia pagalbos teikiant dokumentus, pavyzdžiui, Migracijos departamentui?

Esame čia tam, kad išklausytume jūsų poreikius ir suteiktume aukščiausios kokybės paslaugas, kad ir kokie jūsų poreikiai bebūtų.

Susisiekite su mumis jau dabar ir sužinokite, kaip Lingo vertimai gali jums padėti!
bottom of page