Vertimo paslaugos

Vertimo raštu paslaugos

Kvalifikuoti Lingo vertimų specialistai garantuoja aukštos kokybės vertimo paslaugas visoms įmanomiems vertimams: pradedant lankstinukais ir baigiant inžineriniais brėžiniais. Dauguma mūsų vertėjų be kalbinio išsilavinimo taip pat turi ir profesinę kvalifikaciją mokslo srityje. Be to, projektus, kuriems reikia specifinių žinių, redaguoja ne tik kalbos, bet ir tam tikros srities specialistas.

Vertimo žodžiu paslaugos

Lingo vertimai teikia aukštos kokybės iš patikimas vertimo žodžiu paslaugas. Reikalingas anglų, rusų, lenkų, vokiečių ar kitokios kalbos vertėjas? Susisiekite su mumis ir praneškite, kokių vertimo paslaugų, kalbų kombinacijos jums reikia. Parinksime geriausią jūsų projektui tinkančią komandą ir sprendimą.

Lokalizavimo paslaugos

Pasak Europos Komisijos, daugiau negu 80 proc. vartotojų mažiau linkę pirkti prekes arba paslaugas iš internetu parduotuvės, jeigu informacija el.parduotuvėje ar svetainėje pateikta ne jų gimtąja kalba.

Optimizuokite savo puslapį savo klientų bazės priimtina kalba ir užtikrinkite, kad visa reikiama dokumentacija būtų tinkamai išversta į tikslinio skaitytojo gimtąją kalbą.

Dokumentų vertimo paslaugos

Reikia publikuoti daugiakalbę brošiūrą ar dokumentą? Išversti kelioms šalims skirtas sutartis ar parengti naudotojo vadovus tarptautinei rinkai? Mūsų vertimų paslaugos išspręs visus vertimo rūpesčius. Mūsų profesionalių vertėjų ir konkrečios srities specialistų komanda užtikrins kokybišką, aiškų ir tikslų vertimą pagal jūsų nurodymus ir terminus.

Audiovizualinis vertimo paslaugos

Investavus daug laiko į multimedijos priemones ir įrangą svarbu, kad klientai visame pasaulyje suprastų, ką turite jiems pasakyti. Be interneto programų lokalizuojame ir kitokio pobūdžio medijos priemones, kaip antai, programinę įrangą, vaizdo, garso failus, rinkodaros komunikaciją ir jos strategiją, mokymo priemones, vaizdo žaidimus, animaciją ir kita. Ieškote šių vertimo paslaugų? Spauskite daugiau ir skaitykite plačiau.

Redagavimo paslaugos

Redagavimo įvairiomis kalbomis paslaugos.

Jei išsivertėte tekstus pats, gali reikėti patikrinti vertimo kokybę, ar panaudoti tinkami teisiniai ar komerciniai terminai.

Lingo vertimuose dirbame su gimtakalbiais vertėjais, kvalifikuotais lingvistais ir konkrečios srities specialistais, galinčiais atlikti įvairias teksto korekcijas.

Redagavimo metu tikrinamos vertimo klaidos, neteisingai pavartoti žodžiai, tipografika, perteklinis pažodiškumas ir kitos įmanomos vertimo klaidos. Mūsų patyrusių vertėjų komanda gali suredaguoti tekstus lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų, prancūzų, ispanų, portugalų, rusų ir kt. kalbomis.

Maketavimo paslaugos

Atlikdami vertimą pasitelkiame modernias vertimo technologijas, taigi, prireikus, galime parengti leidybai tinkamą knygos, žurnalo, brošiūros ar katalogo maketą reikiamu spaudos formatu. Esant būtinybei, galime koordinuoti vertimo procesą su dizaineriais ar programuotojais.

Vertimų tvirtinimo paslaugos
  • Juridinis tvirtinimas,

  • Notarinis tvirtinimas,

  • Apostilė