top of page
Vertimo paslaugos

Vertimo paslaugos

Mes teikiame aukštos kokybės ir žemos kainos vertimo paslaugas. Mums svarbus kiekvienas mūsų kliento užsakymas. Jei atstovaujate verslą ir norite padidinti pasaulinį savo rinkodaros kampanijos efektyvumą, galime jums padėti.

Ar jums reikalingi dokumentai su juridiniu arba notariniu tvirtinimu teikti valstybinėms įstaigoms, bankams, teisininkams? O gal reikia pagalbos teikiant dokumentus, pavyzdžiui, Migracijos departamentui?

Lingo vertimo paslaugos padės jums išspręsti visas problemas susijusias su vertimais.

Kaip užsisakyti vertimo paslaugas?

Jei norite užsisakyti vertimo paslaugas, užpildykite žemiau esančią užklausos formą – atsakymą gausite vos per keletą minučių. Kreiptis taip pat galite ir telefonu ar el. paštu info@lingovertimai.lt arba apsilankę mūsų biure Vilniuje adresu A. Juozapavičiaus g. 9.

Lingo vertimų kasdienis tikslas – padėti žmonėms ir bendrovėms išlikti, tobulėti ir klestėti vis globalėjančiame pasaulyje. 

Vertimo raštu paslaugos

Kvalifikuoti Lingo vertimų specialistai garantuoja aukštos kokybės vertimo paslaugas visoms įmanomiems vertimams: pradedant lankstinukais ir baigiant inžineriniais brėžiniais. Dauguma mūsų vertėjų be kalbinio išsilavinimo taip pat turi ir profesinę kvalifikaciją mokslo srityje. Be to, projektus, kuriems reikia specifinių žinių, redaguoja ne tik kalbos, bet ir tam tikros srities specialistas.

Vertimo žodžiu paslaugos

Lingo vertimai teikia aukštos kokybės iš patikimas vertimo žodžiu paslaugas. Reikalingas anglų, rusų, lenkų, vokiečių ar kitokios kalbos vertėjas? Susisiekite su mumis ir praneškite, kokių vertimo paslaugų, kalbų kombinacijos jums reikia. Parinksime geriausią jūsų projektui tinkančią komandą ir sprendimą.

Lokalizavimo paslaugos

Pasak Europos Komisijos, daugiau negu 80 proc. vartotojų mažiau linkę pirkti prekes arba paslaugas iš internetu parduotuvės, jeigu informacija el.parduotuvėje ar svetainėje pateikta ne jų gimtąja kalba.

Optimizuokite savo puslapį savo klientų bazės priimtina kalba ir užtikrinkite, kad visa reikiama dokumentacija būtų tinkamai išversta į tikslinio skaitytojo gimtąją kalbą.

Lingo vertimo paslaugos

Dokumentų vertimo paslaugos

Reikia publikuoti daugiakalbę brošiūrą ar dokumentą? Išversti kelioms šalims skirtas sutartis ar parengti naudotojo vadovus tarptautinei rinkai? Mūsų vertimų paslaugos išspręs visus vertimo rūpesčius. Mūsų profesionalių vertėjų ir konkrečios srities specialistų komanda užtikrins kokybišką, aiškų ir tikslų vertimą pagal jūsų nurodymus ir terminus.

Audiovizualinis vertimo paslaugos

Investavus daug laiko į multimedijos priemones ir įrangą svarbu, kad klientai visame pasaulyje suprastų, ką turite jiems pasakyti. Be interneto programų lokalizuojame ir kitokio pobūdžio medijos priemones, kaip antai, programinę įrangą, vaizdo, garso failus, rinkodaros komunikaciją ir jos strategiją, mokymo priemones, vaizdo žaidimus, animaciją ir kita. Ieškote šių vertimo paslaugų? Spauskite daugiau ir skaitykite plačiau.

Vertimo paslaugos internetu
bottom of page